Mirė se erdhėt nė faqen Lista Antarsimi

Nė listen e antarsimit ka te drejt gjdo vizitor tė antarsohet dhe tė ketė nga njė librezė antarsie ku ėshtė nėnshkrimi i drejtorit

Zekė Dreshaj si dhe e vulosur me vulen e RadioTrepqa

Libreza do tė jetė nė ketė form

ADRESA

Drejtor : Zekė Dreshaj   

 Adresa: LACONIA  N.H  03246  U.S.A

103 BLUEBERRY  LANE  APT 12 APT 12

 

 

secili person qė deshiron tė jetė antarė i radiotrepqa.com duhet ti paguaj pėr librezė te anėtarėsis 5 euro nė muaj dhe ti dergoj shenimet tek Zekė Dreshaj

 me libreza do jeni antarė i antarsuar i RadioTrepqa.com

1. Emri --------------

2.Mbiemri-----------

3.Vendi--------------

4. Shtetit-------------

Dhe FotoGrafia e Antarit

   

 

 

 

 

Telefono tek Kryetari nese deshiron tė kesh librez tė antarsis

              Skype: dj_ibonr2             Tel+001 603 528 2888

Lista e Anėtarėsis

    1.Albatros-Dreshaj-Pages pėr 12 Muaj /Viti/ 2013

2.Pėrparim-Ibishi-Pages pėr 12 Muaj /Viti/ 2014

        3.Melihate-Dreshaj-Pages pėr 12 Muaj /Viti/ 2014

5.Lumija-.......-Pages pėr 12 Muaj /Viti/ 2013

   6.Islam-Islamaj-Pages pėr 12 Muaj /Viti/ 2014

     7.Florije-Islamaj-Pages pėr 12 Muaj /Viti/ 2014

    8.Arben-Murtezi-Pages pėr 12 Muaj /Viti/ 2013

  9.Besnike-sw-Pages pėr 12 Muaj /Viti/ 2014

              10.Ylber-Vokshi-CH-Pages pėr 12 Muaj /Viti/ 2013 

         11.Gani-Musa-GR-Pages pėr 12 Muaj /Viti/ 2013

     12.Mixhoku-Fr-Pages pėr 12 Muaj /Viti/ 2013

   13.XHevat-N.H-Pages pėr 12 Muaj /Viti/ 2014

14.Jeta-U.S.A-Pages pėr 12 Muaj /Viti/ 2013 

         15.Ramadan-Bytyqi-Pages pėr 12 Muaj /Viti/ 2013

            16.Elfete-Mehmeti-Pages pėr 12 Muaj /Viti/ 2014